Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Ailecek Şaşkınız Full izle

22 Şub 2018
dizifilmix

Sinema filmi anlamında 2018 büyük sürprizler ile geliyor. Komediden aksiyona, dramdan maceraya kadar onlarca filmin gösterime girdiği 2018 yılı, özellikle film severleri çok mutlu etti. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini de artık ayrı ayrı anılmıyor. Sinema filmi ya da dizi dendiğinde hemen ikisi birlikte akıllara geliyor. Yine bu kural bozulmadı ve ikili müthiş bir kahkaha tufanına imza atmayı bekliyor. Ailecek şaşkınız filmi yakında gösterime giriyor. Üstelik kesintisiz film izlemek isteyenlere özel hazırlanan Ailecek Şaşkınız full izle menüleri, bu kahkaha tufanına evde katılmak isteyenlere sürpriz yapıyor.

Bu Kez Zorlanacaklar
Çalgı çengi, düğün dernek ve düğün dernek 2 gibi filmlerde ikiliyi genellikle iş üzerine aksiyonlarda gördük. Özellikle Tüpçü Fikret karakteri ile gönüllere taht kuran Ahmet Kural bu kez bambaşka biri olarak karşımıza gelecek. Üstelik bu film iş hayatının yanında daha çok aşk ve dostluğu konu alacak. İzleyenleri şaşırtmayı ve eğlendirmeyi hedefleyen ikili amaçlarına ulaşacak gibi görünüyor. Yılın en iddialı komedi filmi olarak gösterilen ailecek şaşkınız film sitelerini de heyecanlandırdı. Ailecek Şaşkınız full izle menüleri oluşturan siteler, izleyicilerine mükemmel ses ve görüntü kalitesi de garanti ediyor.
Arkadaşlık Baki
Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin dostluğu her zaman biliniyor. Film her ne kadar eğlenceli bir aşk hikayesini konu alsa da ikilinin arkadaşlığı değişmiyor. Ahmet Kural Ferhat karakteri ile Murat Cemcir de başarılı bir finans müdürü olan Gökhan karakteri ile bizleri karşılayacak. Üstelik tıpkı her zaman olduğu gibi ikili filmde de eski dostlar. Ancak dostluklarındaki hareketli dönem Ferhat’ın aşk sandalına binmesi ile alevleniyor. Beklenmedik sürprizler ve aksilikler ikilinin peşini bırakmıyor.

Usta Oyuncu Kadrosu Dikkat Çekiyor
Filmde dikkat çeken diğer bir yarıntı ise başarılı oyuncu kadrosu. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e bu filmde Mustafa Alabora, Bihter Dinçel, Cengiz Bozkurt ve Çağlar Ertuğrul gibi usta isimler eşlik ediyor. film en kısa zamanda Ailecek Şaşkınız full izle menülerinden de izleyenleri ile buluşacak. Ancak filmin asıl merak konusu ise gişe hakimiyeti olacak.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?