Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Avengers: Sonsuzluk Savaşı 1080p izle

22 Şub 2018
dizifilmix

Marvel’in süper kahramanları fantastik filmler ile beyaz perdeye konuk olmaya devam ediyor. Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Captain Marvel gibi 70’e yakın kahramanın bir araya geldiği Avengers: sonsuzluk savaşı filmi de mayıs ayında film severler ile buluşacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise fantastik filmlerin iki büyük ustası Joe Russo ve Anthony Russo oturuyor. İnternet üzerinde de bu filme hazırlık büyük. Özellikle film izleme siteleri Avengers: Sonsuzluk Savaşı 1080p izle menülerini çoktan oluşturdu.

Avengers Serisinin Filmi

Avengers serisinin devam filmi olan Avengers: Sonsuzluk Savaşı ‘İnfinitiy’ yani sonsuzluk taşlarını konu alıyor. Dünya üzerinde özel bir yerde saklı tutulan sonsuz enerji taşları tehlike altında. Titanlardan Thanos eğer bu taşları ele geçirir ise dünyanın sonunu getirebilir. Bunu engelleyecek tek bir güç vardır, o da süper kahramanların güçlerini birleştirmesi. Ancak, özellikle Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan tatsızlıklar sebebi ile her biri farklı bir yere sürüklenmiş süper kahramanlar nasıl buluşacak? Muhteşem görsel ayrıntılara yer veren film için sitelerin Avengers: Sonsuzluk Savaşı 1080p izle siteleri hazırlanıyor.

Aksiyon ve Heyecan Dolu

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi The Avengers filminin devam filmidir. Ancak bu filmi özel yapan 70’e yakın kahramanı bir araya toplamış olması. Özellikle Thor, Black Widow, Peter Quill gibi beklenmeyen kahramanların boy gösterecek olması izleyicileri heyecanlandırdı. 24 saat içinde filmin fragmanı 230 milyondan fazla insan tarafından izlendi. Tarihe en çok izlenen fragman olarak geçen filmde, heyecan ve aksiyon dolu bir filmin bizi beklediği açık. Şimdiden oluşturulan Avengers: Sonsuzluk Savaşı 1080p izle menülerine ses desteğinin de getirilmesi bekleniyor.

Fedakarlıklar Konu Alınacak

Bu filmin Avengers serisinin son filmi olacağını bekleyenler söz konusu. çünkü tüm kahramanların güçlü Thanos’a karşı savaşları nasıl bitecek bilinmiyor. Yalnızca süper kahramanların yapacakları bazı fedakarlıklar söz konusu. Bunun yanında Thanos’u John Brolin canlandırıyor. Ayrıca Black Panther’deki bazı değişiklikler izleyicilerin gözünden kaçmıyor. Black Panther’in soğukkanlılığı ve Thor’un içinde bulunduğu zor durum filmin sonu ile ilgili sinemaseverleri biraz daha merak ettiriyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?