Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Baywatch – Sahil Güvenlik HD Film İzle

28 Eki 2017
dizifilmix

filmi-izle.com adresinden rahatlıkla izleyebileceğiniz Baywatch – sahil güvenlik filmi komedi türünde yer alan bir filmdir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmişti. Sahil güvenlik filminin yönetmen koltuğunda ise Seth Gordon oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Dwayne Johnson, Alexandra Dddario, Zac Efron, Priyanka Chopra, Jon Bass, Ilfenesh Hadera, Yahya Abdul ve Kelly Rohrbach gibi usta isimlerin yer aldığını görebiliyoruz. Filmin geniş bir yapımcı ve senarist kadrosu vardır. Bu yüzden son derece profesyonel bir şekilde hazırlanan komedi filmi olduğunu söyleyebiliriz. Filmin ülkemizdeki dağıtımını ise UIP Türkiye üstlenmiştir.

Sahil Güvenlik filminde Mitch Buchannın kendisini tamamen işine adamış olan sorumluluk sahibi ve cesur bir cankurtarandır. Görevinin öneminin tam olarak bilincinde olan Mitch için sorumlu olduğu koyu korumak son derece önem taşımaktadır. Bu özellikleri sayesinde görevli olduğu Emerald körfezinde yerel bir kahraman haline gelmiştir. Mitch’in sadece kendisi değil ekibi de çok iyidir. Ekibiyle hiçbir problemi olmadığı için ekipte yer alan herkes görevlerini tam olarak yerine getirmektedir. Fakat günün birinde ekibe yeni bir üye daha dahil olur. Bu üyenin gelmesinde sonra her şeyin biraz daha farklı olacağını söyleyebiliriz. Üyenin küstah tavırlara sahip olması Mitch’i gerçekten kızdırmaya başlar. Sinirli bir hayli zorlanan Mitch ile yeni ekip üyesi arasında zaman zaman tartışmalarında olduğunu söyleyebiliriz.
Mitch her ne kadar yeni katılan ekip üyesine sinir olsa da aralarındaki bu komik atışma koyu tehdit altına alan bir suç planının ortaya çıkmasıyla son bulacaktır. Koyu tehdit eden bu suç planı ortaya çıktıktan sonra iki aralarında geçen çekişmeyi kenara bırakarak bir arada çalışmak zorundadır.
Sahil Güvenlik filmi 90’lı yıllarda çekilen ve çok fazla meşhur olan Sahil Güvenlik dizisinden esinlenilerek yapılmıştır. Filin vizyona girdiği tarihten itibaren sahneleriyle birçok insanı eğlendirdiğini ve sinema salonlarında en fazla izlenen filmler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Filmde aynı dizide olan karakterlere benzer karakterler ve yine benzer kostümler kullanılmıştır. Bu durum da dikkat çekici olma özelliğini artırmıştır.

Kaynak: http://www.kelimelerbenim.com/2017de-heyecanla-izleyeceginiz-en-iyi-5-yapit

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?