Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Deadpool 2 HD izle

22 Şub 2018
dizifilmix

Marvel çizgi romanını hatırlamayan çok az kişi vardır. Amerikan yapımı Deadpool filmi de bu romandan uyarlanmış bir komedi ve aksiyon filmi olarak karşımıza çıktı. Ryan Reynolds ve Morena Baccarin’in başrollerini paylaştığı film kısa sürede oldukça büyük yankı uyandırdı ve milyonlar tarafından izlendi. Üstelik internet üzerinden de binlerce kişi tarafından Deadpool HD izle menüleri tıklandı.

İzleyiciyi Şaşırttı

Filmin kahramanı Wade Wilson eski bir askerdir. Ordudaki görevi bittikten sonra kendi salaş hayatına dönüş yapar. Ancak hayatı Vanessa ile kesiştikten sonra her şey değişmeye başlar. Tam her şeyin yoluna girdiği düşünülürken Wade kanser olduğunu öğrenir. Ancak Vanessa’nın bu acıyı yaşamaması için onu terk ederek, kanser hastalarına uygulanan bir çeşit projeye katılır. Proje kapsamında acı çeken ve DNA’larında değişiklikler yapılan Wade üstün yeteneklere sahip bir kahramana dönüşür. İşte binlerin Deadpool HD izle menülerinden tıklanma rekoru kırdığı bu filmin şimdi de ikincisi izleyiciler ile buluşuyor.

Deadpool Devam Filmi
Deadpool’un izleyiciler tarafından çok sevilmesi beyaz perdeyi tetikledi. Tim Miller yönetmenliğinde çekilen filmin ismi Deadpoll 2. Deadpool’un devam filmi olduğu açık olan deadpool 2 de sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Şimdiden Deadpool 2 HD izle konu başlıkları atılan filmin 2018 Mayıs ayında gösterime girmesi planlanıyor. Başrolde ise yine Ryan Reynolds yine izleyiciler ile buluşacak kişi oluyor. Eğlenceli anti – kahraman karakteri ile Deadpool 2 filmi gönüllere yeniden taht kuracağa benziyor.

İki Devden Senaryo

Deadpool filminin senaryosu uzun süre konuşulmuş ve beğenilmiştir. Yine Deadpool 2 filminin senaryosunu da iki dev hazırladı. Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından kaleme alınan senaryo merakla bekleniyor. Beyazperdeye dünya devi 20th Century Fox aracılığı ile uyarlanan filmde Deadpool karakteri güldürmeye ve heyecanlandırmaya hazırlanıyor.

Gelecekten Gelen Oğul

Domino ve Cable Marvel çizgi romanının en sevilen yan karakterleriydi. Ayrıca Cable karakteri Xman filminde de Cyclops’un gelecekten gelen oğlu olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Deadpool 2 filminde de yine Cable karakterine yer verilmesi izleyicileri daha çok heyecanlandırdı. Filme ilişkin açılan başlıklarda şimdiden Deadpool 2 HD izle menülerine de yer veriliyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?