Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm izle

26 Ara 2017
dizifilmix

ATV’nin son 3 sezona damgasını vuran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz hafta 86. Bölümüyle ekranlara gelmişti. Son bölümde birçok kişiye rest çeken Yaşar’ın tepkisi çok konuşulmuştu. Hızır, serbest kalmasının ardından hemen başka bir kadın ile görüştü. Meryem bu durumu görmesiyle beraber Hızır’la arasında beklenmedik bir kaos ortaya çıkmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. Bölüm izleyemeyenlere özel özetimiz devam ediyor.

26 Aralık Salı günü itibariyle yayınlanmış olan 86. Bölüm kullanıcılar tarafından reyting rekorları kırılarak izlendi. Meryem’in tehditlerinin artarak çoğalması, Hızır’la sevgili olmaya çalıştığını düşündüğü kadını açıkça tehditlerine dahil etti. Genç kadının yanına giderek Hızır’dan uzak durması gerektiğini söyleyen Meltem’in bu sahnesi çok konuşulmuştu. Ayrıca Yaşar, kendisinden beklenmedik tehditkar açıklamaları ile gündeme geldi. İlyas’ı artık kardeşi gibi görmeyeceğini ve iki düşman olduğunu söyledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. Bölüm izleyenler bilirler ki dizide şöyle bir söze yer verildi; ‘Bir ömür boyu ihanetle yaşamak, bin kere ölmekten daha zordur!’

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Gündemi Ömer’in Hamlesi!

Nevzat’ı öldürmek için farklı planlar içinde olan Hızır Çakırbeyli bir yana Ömer’in aniden yaptığı hamle tüm işlerin değişmesine neden olacaktır. Ömer’in hamlesini Nevzat kendisi için kullanabileceğini düşünür. Ancak Hızır yüzünden onun ailesi hakkında yapabileceği bir pazarlık Nevzat’a çok pahalıya patlayabilir. Hareket geçmek için sabırsız olan Hızır, masa da kim karşısında duracak kim kendisine destek çıkacak görmek için toplantı düzenler ve planlarını paylaşır.

Ünal Kaplan, Hızır’dan habersiz olarak Nevzat ile yaptığı görüşme diğer üyelerde etki etmiştir. Masada dostluklar sorgulanmaya başlanırken bir yandan da Çakırbeyli ailesi bir anda Nevzat’ın hedefine girerler.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm izlemeyi ihmal etmeyin!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranları mutlaka 85. Bölümü izlemeli! Birçok sahnenin yarım bırakıldığı 85. Bölümde beklenmedik kaoslar ev halkı ve masadakilerin birbirine düşmesine neden oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölüm izleyenler şimdiden merakla 85. Bölümü bekliyorlar.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?