Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Jumanji: Vahşi Orman Film izle

30 Oca 2018
dizifilmix

Jumanji: Vahşi Orman, çoğu sinema izleyicisinin aklında yer etmiş, 1995 yapımı Jumanji filminin yeni versiyonudur. İlk filme sadık kalan Vahşi Orman versiyonu da, orijinal filmi izlememiş olsanız bile bol bol güleceğiniz, eğlenceli bir film.
2017’de vizyona giren Jumanji: Vahşi Orman, dört arkadaşın bir video konsol oyun bulmasıyla başlar. Yalnızca dört arkadaş demek yetmiyor aslında, çünkü onlar sıra dışı dört arkadaş. Hiç bilmedikleri bu esrarengiz oyunu bulduklarında büyük bir heyecanla oynamaya karar verirler. Filmin tüm aksiyonu tam da burada başlamaktadır. Ergenlik çağında olan bu dört arkadaş oyunu oynamaya başladıklarında kendilerini vahşi bir ormanda farklı avatarların bedenlerinde bulurlar. Yavaş yavaş Jumanji’nin içinde yer aldıklarının farkına varan çocukların şimdi baş etmeleri gereken farklı bir durum vardır. Oyunun içinde hapsolmamak adına bu macerayı yaşayarak, kurtulmanın bir yolunu bulmaları gerekmektedir. Bedenlerine hapsedildikleri avatarların farklı özellikleri mevcut, bir oyundan tam da beklediğimiz gibi. Çocuklar bu özellikleri keşfederken binbir türlü macera atlatmak durumunda kalıyorlar.
Film komedi türünde olsa da ne yazık ki beklentinin biraz altında kalıyor. Komedinin yanı sıra Jumanji klasiği olan aksiyon ve doğaüstü öğelerde mevcut. Örneğin filmde hareket eden ağaçlar, tuhaf yaratıklar bolca çıkıyor karşımıza. Aksiyon sahneleri ise alışkın olduğumuz sahnelerden pek de farksız sayılmaz. Jumanji’nın farkı ise burada karşımıza çıkıyor. Filmi izlerken aksiyon sahnelerinde karakterlerin başına bir şey gelecek diye endişelenmiyorsunuz, film bunu en başından size empoze ediyor çünkü.
Jake Kasdan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, Amerikan filmlerinde yakından tanıdığımız, Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan ve Nick Jonas yer almakta.
Jumanji: Vahşi Orman, maalesef beklentinin çok altında kalan bir film. Eğlence unsuru şüphesiz filmin içinde mevcut fakat Jumanji’ye aşina olanlar bol bol “ilk film daha iyiydi” cümlesini kuracaklardır. Bunun bir diğer nedeni ise 1995 yapımı Jumanji’de Robin Williams’ın yer alması şüphesiz. Gözlerimiz ister ister onun oyunculuğunu arıyor. Her şeye rağmen Jumanji: Vahşi Orman gülümseyerek izleyeceğiniz keyif dolu bir aile filmi. İyi seyirler dileriz.

Alıntı: https://www.61saat.com/yasam/2018-de-izlenecek-en-ozel-filmler-film-izle-h507785.html

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?