Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Kaybedenler Klübü Yolda full izle

22 Şub 2018
dizifilmix

Nejat İşler uzun süredir sağlık sorunları ile boğuşuyordu. Sonunda sağlığına kavuşan usta oyuncu sevenlerini mutluluğa boğdu. Üstelik bununla da yetinmeyerek hemen kolları sıvadı ve muhteşem bir sinema filmi ile herkese ‘merhaba’ dedi. Herkesin hatırlayacağı üzere kaybedenler Klübü isimli sinema filmi büyük bir beğeni uyandırmıştı. Türk sinema tarihinin en güzel dram filmleri arasında gösterilen filmin ikincisi yolda. Hatta Teaser ve fragmanları yayınlanan film bir de sevgililer gününe özel tanıtım filmi çekti. Şimdiden büyük bir ilgi ve merakla beklenen film için Kaybedenler Klübü Yolda full izle sekmeleri oluşturuldu. Çünkü filmi kesintiye uğramadan soluksuz izlemek isteyenlerin sayısı oldukça fazla.

Derin Bir Yol Hikayesi

Kaybedenler Klübü bir radyo istasyonunda çalışan ete ile Kaan’ın ilgi çekici ve dramatik hikayesini konu almıştı. İkilinin radyo programında dinleyenleri ile girdikleri diyaloglar hem eğlendirdi hem de içinde barındırdığı derin dram zihinlere damga vurdu. Kaybedenler Klübü 2 filminde de yine başrolü Nejat İşler ile Yiğit Özşener paylaşıyor. Ancak Kaan ve Mete bu kez bir yolculuğun akla gelmez detaylarını izleyicilerine sunuyor. Kaybedenler Klübü Yolda full izle sekmelerinin oluşturulmasındaki en önemli sebep de elbette kesintisiz filmi seyretmek isteyenlerin uyandırdığı merak.

Aşk ve korku

Kaan ve Mete her ne kadar vurdumduymaz tavırlar sergileyen iki karakteri canlandırıyor olsa da aslında işin gerçeği öyle değil. Aşk filme dahil olduğunda aslında her şey değişiyor. Hayatta hiçbir şeyin planlandığı gibi gitmeyebileceğini gösteren filmde acı ayrıntılar göze çarpacak. Kimsenin aklına dahi gelmeyecek sürprizler hayat tarafından sunulacak. İkilinin bir yol macerasında başına gelenleri konu alan film mart ayında izleyenlerine kavuşuyor.

Şimdiden Biletler Yok Satıyor

Filmde göze çarpan ayrıntılar arasında çarpıcı sevişme sahneleri var. Ayrıca ikiliye bu filmde güzel oyuncu Hande Doğandemir eşlik ediyor. Aşk, çarpışma, macera ve dramın en güzel ayrıntılar ile anlatıldığı Kaybedenler Klübünde en özel şarkılar yine izleyenleri duygu yoğunluğuna boğacak. Adına şimdiden Kaybedenler Klübü Yolda full izle başlıkları açılan filmin biletleri satışa çıkarıldı.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?