Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Özgürlüğün Elli Tonu 1080p izle

22 Şub 2018
dizifilmix

E.L. James’in grinin elli tonu kitabı hem çok sevilmiş hem de ses getirmiştir. Yazar karanlığın elli tonu ve özgürlüğün elli tonu olarak seri oluşturdu. Bu serilerin sinema filmine dönüştürülmesi elli ton hayranlarını mutlu etti. Üstelik serinin son filmi olan özgürlüğün elli tonu bu yıl içinde sinemaseverlerle buluşuyor. Bağımlılık yaratan romanın beyaz perdeye taşınması her seride farklı bir merak ve heyecan uyandırdı. Film izleme sitelerine de sinemada yayınlandıktan hemen sonra düşmesi, internette film izleyenleri sevindirdi. Özgürlüğün elli tonu 1080p izle menüleri çeşitli film sitelerinde, yüksek çözünürlük film seyretmeyi sevenler için hazırlandı.

Romanın Tutkunlarına Müjde

Film genç Anastasia ile iş adamı zeki Christian Grey’in şehvetli aşkını konu alan seride en son ikili evleniyorlar. Ancak evlilik yoluna girene kadar beklenmedik tatsız sürprizler onların yoluna çıkıyor. İki sevgili şehvetli aşklarını evliliğe dönüştürdükten sonra da bu sürprizler onları takip etmeye devam ediyor. İkili şehvet, aşk, tutku ve paraya sahip olmalarına rağmen hayatın beklenmedik zorlukları, acıları ile yüzleşiyorlar. Serinin son filmi olan Özgürlüğün elli tonu 1080p izle özelliği ile film sitelerinde de yerini alacak. Nefes kesen bir aşk ve kesintisiz tutku hikayesine hazır olan milyonlar merakla filmin vizyona girmesini bekliyor.

Jack Peşlerinde

Başrollerini Dakota Johnson ve Jamie Dornan’ın paylaştığı elli ton serisinde, Anastasia’nın peşine Jack düşer. Eski defterlerin yeniden gün yüzüne çıkması ve bir kaçış kovalama hikayesinin konu alındığı filmde, Anastasia ve Christian’ın ilişkilerinin diğer yüzü işlenmiş. Ayrıca Christian’ın geçmişte bıraktığı kapanmamış defterler ve hesaplar da yeniden gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor.

2 Yıl Önce Çekimlerine Başlanmıştı

Özgürlüğün elli ton filmi karanlığın elli ton filminin devamı olarak çekilmişti. Çekimlerine 2016 yılında başlanan film 9 Şubatta gösterime girdi. Erotik, dram dalında ödüller alan ve çok beğenilen film aynı zamanda Özgürlüğün elli tonu 1080p izle başlığı ile film sitelerinde de yerini aldı. Çekimlerini 2 yıl içinde bitiren film genellikle Paris ve Vancouver şehirlerinde çekildi.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?