Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Thor Serisinin Yeni Filmi Geliyor!

13 Tem 2017
dizifilmix

Thor Serisinin Yeni Filmi Geliyor!

Kaynağını İskandinav mitolojisinin en önemli tanrılarından biri olan Thor’dan alan çizgi roman Thor serisi dünya çağında büyük ilgiyle okunan serilerden biri olmaktaydı. Özellikle Marvel tarafından başka çizgi roman kahramanları ve kendi serisi ile birlikte daha çok kişi tarafından tanınmayı başarmış olan Thor karakteri yine Marvel’ın çalışmaları sonucunda sinemaya aktarılmıştı. Bugüne kadar çıkmış olan 2011’deki Thor filmi ve 2013’teki Thor: The Dark World yani Karanlık Dünya filmleri de çizgi romanlara ilgi duyan kişilerle birlikte sinemada da seriye duyulan ilginin artmasını sağlamıştı. Seriye eklenecek olan Thor 3 filminin ise 2017 yılı içerisinde vizyona gelmesi bekleniyor.

Yeni Filmin Konusu Ne Olacak?

Diğer Marvel karakterlerinden farklı olarak kendi efsanevi hikayeleri ile ilerleyen ve mitolojik ögeler barındıran bir tanrıdan ilham alınmasıyla diğer karakterlerden farklılaşan Thor hakkında en merak edilen konulardan biri de filmin konusunun ne olacağı oluyor. Yeni film İskandinav kıyametini konu alacak. Hatta serinin bu filmi İskandinav kıyametini konu alması sebebiyle İskandinav mitolojisinde kıyamet olarak bilinen Ragnarök isminden gelen adla Thor 3 Ragnarok olarak adlandırılıyor. Asgard’ın Ragnarök ile karşılaşmadan dolayı ayrılmasıyla savaşmak zorunda kalacak Thor’un hikaye edildiği bu filmde düşmanlar Ateş Devleri olacak.

Filmde Kimler Oynuyor?

Serinin yeni filmi Thor 3 Ragnarok izle daha önceki filmlerde oynamış olan kişilere de yer veriyor. Başrollerinde Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston’ın bulunduğu filmlerde Anthony Hopkins ve Idris Elba yer almaya devam edecek. Hulk ve Dr. Strange karakterlerine yer verilecek olan bu filmde Hulk’u Mark Ruffalo canlandırırken Dr. Strange’i canlandıran isim Benedict Cumberbatch olacak. Düşmanlardan Surtur karakterini ise kimin canlandıracağı henüz bilinmiyor. Filmin Kasım aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?