Reklamsız Dizi ve Film Keyfi için SonDiziFilm.com Lütfen Sık Kullanılanlara Eklemeyi Unutmayın...

Yasal Uyarı – DMCA

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen selimenkaz@gmail.com mail adresinden bize ulaşınız.

TÜRKÇE YASAL UYARI

UYARI: dizifilmix.com sitesi, sitede bağlantısı verilmiş ticari hicbir video ilgili herhangi bir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.

UYARI: dizifilmix.com sitesinin (Bundan sonra “İnternet Sitesi” olarak bahsedilecektir) sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan host şirketi, icerikten ve Üyelerinin kullanım amaclarından kesinlikle sorumlu değildir. Bu İnternet Sitesi’ndeki tüm dosyalar ve bütün site iceriği, sadece kişisel (özel) maksatlar icindir. Eğer, bu İnternet Sitesi eğitim veya eğlence amacları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya doğabilecek yasal başka herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Bu İnternet Sitesi’nde bağlantılarla yayınlanmış herhangi bir yazılımı indirdiyseniz, söz konusu yazılımı kullanabilmeniz icin yazarından veya perakendecisinden resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu İnternet Sitesi veya iceriği ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız, kolayca İnternet Tarayıcınızın “Geri (Back)” butonuna tıklayarak bu İnternet Sitesi’nden ayrılabilirsiniz.

Eğer resmi bir amac icin bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, Hükümet veya herhangi bir Yazılım Şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması icin kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hicbir dosyayı indiremezsiniz. Bu İnternet Sitesi’nin icerdiği bütün bilgi, kişisel (özel) amaclar icindir, ve yukarıda belirtilen amaclar dışında bu İnternet Sitesi’ni görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu İnternet Sitesi’ne girerseniz, 1995’te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan İnternet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya Servislerimizi veya Şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu İnternet Sitesi’ne üye olan, bu İnternet Sitesi’ni kullanan ve bu İnternet Sitesi’ne giren herhangi birisinin ya da aile bireylerinin aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ.

Bu İnternet Sitesi’ne girmekle ve bu İnternet Sitesi’ne girmeye devam etmekle acıkca yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün Uluslararası İnternet Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre bu İnternet Sitesi’nin iceriği hakkında, Site, Site Kurucusu ve Üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, her ne sebeple olursa olsun aleyhine dava acamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu İnternet Sitesi’nin aleyhine olabilecek hicbir faaliyette bulunamazsınız.

EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU İNTERNET SİTESİNİ TERK EDİN !!!

BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, KURULUMLARI VE VİDEOLARI ÇALIŞTIRMAK VE BAŞLATMAK KENDİ SORUMLULUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE dizifilmsizle.com YÖNETİCİLERİ VE/VEYA HOST SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.BEĞENMİŞ OLDUĞUNUZ FİLMLERİ SATIN ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

Sitemiz, hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen selimenkaz@gmail.com mail adresinden bize ulaşınız.

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ – SİTE YÖNETİMİ

————————————————————————–

ENGLISH LEGAL NOTICE – DMCA

WARNING: dizifilmix.com does not store any files listed on its server.

WARNING: The owners of this Internet page located at the Internet address dizifilmsizle.com (here in after – “Internet Page”) and (or) the ISP(s) hosting are not prosecutable for the the way the contents of this Internet page are used. These files and all contents of this site are here for private purposes only. If you want to use a software for business purpose, please purchase it from your local retailer or software author. Nothing on this page is illegal the way it is. If you use this page for anything other than educational or entertainment purposes, we’re not held responsible for your actions or anything as a result of this Internet Page. If you want to use a software that you downloaded using the links published in the Internet Page, you must officially purchase it! Otherwise you are probably violating the laws of your country. If you have any problems with this Internet Page or material the Internet Page contains, simply press “BACK” button of your browser. If you are affiliated with any government, or ANTI-Piracy group or any other related group or were formally a worker of one, you CANNOT enter this web site, can not access any of its files and you can not view any of the HTML files and program codes used for the creation of the Internet Page. All the information the Internet Page contains is private property and are not meant for viewing on any other purposes than mentioned above. If you enter this Internet Page without agreement to these terms, you are violating clause 431.322.12 of the Internet Privacy Act signed by Bill Clinton in 1995 and that involves your being not entitled to threaten our ISP(s) or any person(s) or company storing these files, cannot prosecute any person(s) affiliated with this page which includes family, friends or individuals who run or enter this Internet Page. By continuing to view this Internet Page, you are expressly, unconditionally and impliedly agreeing to all the terms set above.

IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU ARE NOT ENTITLED TO ENTER THIS INTERNET PAGE AND (OR) ACCESS THE CONTENTS OF THIS INTERNET PAGE BY ANY OTHER METHODS AS A WHOLE OR IN ANY PART!!! IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU MUST LEAVE THIS INTERNET PAGE IMMEDIATELY!!!

YOU PRODUCE ALL DOWNLOADS, INSTALLATIONS AND PROGRAMS STARTS AT YOUR OWN RISK!!!

Abuse Mail : selimenkaz@gmail.com

Thank you for your attention. – Site Administration